T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
RİZE / MERKEZ - Rize İmam Hatip Ortaokulu

"GÖNÜL KARDEŞLİĞİ PROJESİ" SESSİZ DÜNYADAKİ KONUKLARIMIZ

Ziyaretlerden memnun kalan üç okul öğrencileri birlikte etkinlik yapmak, vakit geçirmek , ortak bir dil kullanmak ve ortak duyguları yaşamaktan  memnun oldular.

                  

                   Rize İmam Hatip Ortaokulu “Gönül Kardeşliği Projesi” kapsamında gönüllü öğrencileri ile İlimizdeki Zehra Usta Eğitim  Uygulama Okulu ve Çaykent İşitme Engelliler Okulunu ziyaret ettiler. İade-i ziyarette bulunan öğrenciler karşılıklı empatik beceri geliştirdiler. Ziyaretlerden memnun kalan üç okul öğrencileri birlikte etkinlik yapmak, vakit geçirmek , ortak bir dil kullanmak ve ortak duyguları yaşamaktan  memnun oldular.

                  Çaykent   İşitme Engelliler Okulu  öğrencileri  01.04.2013  tarihinde okulumuza iade-i ziyarette bulundular. Öğrencileri karşılayan okul müdürümüz Bayram GÜNDOĞAR  misafirlerini ağırlamaktan memnun olduğunu ifade etti. Suriye’ye  yardım kampanyası için düzenlediğimiz kermese katılan misafirlerimiz , ikram sonrası öğrencilerimizle birlikte sek sek  ,satranç ,mangala ve mendil kapmaca oyunlarını oynadılar. Sessiz dünyalarındaki yolculuklarına  öğrencilerimizi  konuk eden misafirlerimiz,  kendilerine has iletişim becerilerini kullanarak paylaşımlarda bulundular. Rize İHO öğrencileri misafirlerinin  sessiz dünyalarındaki yolculuklarına   katılarak empatik beceri geliştirdiler.

                  Konuklarını memnuniyetle karşılayan öğrencilerimiz farklı yaşamları keşfetmenin ve onlara  ev sahipliği yapmanın gurunu yaşadılar.

 

 

            

İKRAMMANGALASANTRANÇSEKSEKSEKSEKSEK SEKSANTRANÇTOPLUHOŞGELDİNSEKSEK                

Yayın: 03.04.2013 - Güncelleme: 03.04.2013 22:14 - Görüntülenme: 147